SPECJALISTA/BROKER DS. LIKWIDACJI SZKÓD [Poland]

Główne zadania:

  • aktywna pomoc Klientom kancelarii przy likwidacji szkód
  • zgłaszanie szkód do zakładów ubezpieczeń
  • bieżący monitoring zgłoszonych szkód
  • sprawny nadzór nad obiegiem dokumentów szkodowych pomiędzy Klient a Zakładem Ubezpieczeń
  • współpraca z kancelariami prawnymi w procesie rozstrzygania sporów
  • aktywne pozyskiwanie Klientów do współpracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne lub prawnicze
  • umiejętność antycypacji wydarzeń
  • wysoka zdolność analitycznego myślenia
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • preferowane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • aktywne budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • obsługa pakietu MS Office

Dodatkowym atutem jest:

  • zdany egzamin brokerski przed KNF

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym, przyjaznym i ambitnym zespole
  • umowę o pracę po okresie próbny ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

Informujemy, że odpowiemy tylko wybranym Kandydatom.

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال